Zmiany na lepsze
zaczynają się od pomagania innym.

O Vemma

Vemma jest pionierem w dziedzinie suplementów diety. Z wieloletnim doświadczeniem, stoimy na czele światowej rewolucji wellness.

Nasze najwyższej jakości produkty bazują na formule Vemma – potężnej mieszance witamin, minerałów i składników odżywczych. Oferujemy formułę Vemma w całej gamie unikalnych napojów o niezrównanym smaku i w stylowym opakowaniu.

Vemma promuje dobry styl życia - ideę, która została entuzjastycznie przyjęta przez całą firmę. Oprócz naszego sztandarowego programu, 12-tygodniowego Programu Przemiany - Bod•ē Challange, jesteśmy aktywni jako sponsor wydarzeń sportowych, takich jak Bieg Verve 10K, czy Wolfgangsee Triathlon Challenge.

Nasz biznes działa dzięki Afiliatom, ludziom z różnych środowisk, którzy poszukują ciekawszego życia – związanego z aktywnością fizyczną, lepszym odżywianiem i osiągnięciem dobrego samopoczucia.

Jeśli szukasz znakomitego smaku, świetnego odżywienia i szansy na zmianę swojej przyszłości – trafiłeś w dobre miejsce. Porozmawiaj z jednym z naszych Afiliatów o dołączeniu do rewolucji wellness, która ma miejsce tutaj, w Vemma.

zarząd

  • BK Boreyko

    Założyciel i Dyrektor Generalny Vemma Nutrition Company

    Filozofia życia BK Boreyko i misja Vemma idą w parze: jest to stworzenie pozytywnej różnicy w życiu każdego z nas.

    więcej

BK Boreyko

Założyciel i Dyrektor Generalny Vemma Nutrition Company

Filozofia życia BK Boreyko i misja Vemma idą w parze: jest to stworzenie pozytywnej różnicy w życiu każdego z nas. BK urodził się w Kanadzie (Calgary, Alberta) i bardzo wcześnie przyswoił dzięki rodzicom cenne umiejętności osobiste i zdolności biznesowe, takie jak troska o innych i działanie według Złotej Zasady. Zdając sobie sprawę z wagi inwestycji w właściwe odżywianie, wykorzystał swoje dwudziestoletnie doświadczenie w branży wellness i pasję tworzenia unikalnych sposobów na zachowanie formy, a następnie założył firmę z płynnymi suplementami diety w Scottsdale, Arizona w 2004 r.

Zaraźliwa pozytywna energia BK, nastawienie, że wszystko jest możliwe i świeże podejście do marketingu to tylko kilka cech, które wyróżniają go, jako przedsiębiorcę i postępowego pioniera w produktach odżywczych w płynnej formie. BK otacza się zespołem ekspertów z każdej z dziedziny, co zaowocowało umiejscowieniem Vemma na szczycie przodujących firm w obszarze zdrowia i wellness. Wszystko dzięki testowanej klinicznie, opartej na wynikach badań naukowych formule Vemma i satysfakcjonującym systemem biznesowym home-business.

cofnij

TOMASZ STANISŁAWSKI

Vemma Europe COO

Tomasz to wybitny menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w kierowaniu zespołami sprzedaży bezpośredniej. Dołączył do Vemma jako dyrektor zarządzający we wrześniu 2013 r. z silnym nastawieniem na sukces.

Tomasz rozpoczął swoją karierę w działalności operacyjnej. Następnie zajął się sprzedażą i marketingiem, gdzie zdobył doświadczenie w rozwijaniu regionalnych i ogólnoeuropejskich przedsiębiorstw.

Tomasz, jako osoba o wybitnych zdolnościach komunikacyjnych, uwielbia kontakt poprzez media społecznościowe, budowanie relacji zawodowych i biznesowych. Żył i pracował w Rosji, Szwajcarii i na Cyprze. Obecnie cieszy się z możliwości powrotu do Polski i z przyczyniania się do sukcesu firmy.

Tomasz jest szczęśliwym ojcem trzech córek. Kierując się mottem: „Pracuj ciężko, baw się dobrze”, spędza czas wolny, uprawiając kite surfing, narciarstwo zjazdowe czy biegając.

cofnij

Nagrody

Vemma jest znana dzięki osiągnięciom w marketingu, technologii i rozwojowi biznesu. Jaki jest sekret naszego sukcesu? To imponująca linia suplementów diety najwyższej jakości, stworzona przez ludzi, którzy cenią dobry styl życia i cieszą się z możliwości dzielenia się z innymi.

Informacje Naukowe

Vemma jest jedną z nielicznych firm w branży wellness, która nieustannie inwestuje we własny zakład produkcyjny o powierzchni 11 148 m2, chcąc mieć pewność, że wszystkie produkty opatrzone tą marką są najlepszymi na rynku suplementami wspomagającymi dobry styl życia, jednocześnie spełniając wymogi Unii Europejskiej.

Masz pytania?

Zapoznaj się z naszym Kompendium Wiedzy na
www.support.vemma.eu.