Informacje Naukowe

Vemma Europe dąży do tego, by każde jej działania - od produkcji, poprzez świadczone dla Ciebie usługi, aż po produkty opatrzone naszą marką, które docierają do Ciebie do domu - miały zawsze pięciogwiazdkową jakość.

FORMUŁA VEMMA

FORMUŁA VEMMA

Produkty Vemma dostarczają potężną dawkę fitoskładników, 12 witamin, niezbędne substancje mineralne oraz znakomicie wchłaniające się śladowe i ultraśladowe substancje mineralne, specjalnie skomponowane by zaspokajać zapotrzebowanie Europejczyków w XXI wieku.

Wartość ORAC formuły Vemma EU w każdej butelce wynosi:67215

PRODUKCJA

Vemma posiada własny zakład produkcyjny o powierzchni 11 148 m2, w którym dziennie powstaje 1,5 miliona jednostek produktu. Zakład wyspecjalizowany jest w badaniach nad składem produktu, jego smakiem oraz w niestandardowym butelkowaniu i mieszaniu produktów. Vemma wdraża także wszelkie nowoczesne technologie, by wszystko od taśmy produkcyjnej po obsługę maszyn funkcjonowało bez zarzutu i było najlepszym wyborem w swojej klasie.*

PROCES*

 • ŹRÓDŁA SKŁADNIKÓW

  ŹRÓDŁA SKŁADNIKÓW

  Pozyskiwanie surowców: wszystkie dostawy są kontrolowane i odbierane od dostawców posiadających certyfikat GMP. Wszystkie surowce są testowane przy użyciu protokołów wykorzystujących analizę linii papilarnych.

 • KLIMATYZOWANE POMIESZCZENIE

  KLIMATYZOWANE POMIESZCZENIE

  Produkcja Vemma przebiega w klimatyzowanym, ultra czystym pomieszczeniu, w którym panuje dodatnie ciśnienie oraz w którym stosuje się filtrację chroniącą przed mikrobami.

 • ODWRÓCONA OSMOZA FARMACEUTYCZNA

  ODWRÓCONA OSMOZA FARMACEUTYCZNA

  Vemma stosuje reakcję odwróconej osmozy wody farmaceutycznej klasy.

 • OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

  OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

  Vemma pakowana jest w białe, wolne od BPA butelki, chroniące antyoksydanty przed działaniem promieni słonecznych.

 • USUNIĘCIE TLENU

  USUNIĘCIE TLENU

  Przed zakapslowaniem do Produktu dodawany jest azot, aby usunąć z butelek wszelkie pozostałości tlenu.

 • TESTY NIEZALEŻNE

  TESTY NIEZALEŻNE

  Produkty końcowe są regularnie wysyłane do odrębnego laboratorium, gdzie poddaje się je testom pod kątem czystości i siły działania.

Naukowcy Vemma poddają każdą partię ponad 200 różnym badaniom w kierunku wykrywania skażenia mikrobiologicznego oraz wartości odżywczej. Pracownicy działu badawczo-rozwojowego Vemma przeprowadzają dogłębną, 30-etapową kontrolę jakości, łącznie z oceną organoleptyczną pod kątem smaku, koloru i konsystencji produktów. Wszystko to celem zapewniania wysokiej jakości produktów Vemma. Dopiero po przeprowadzeniu tych testow produkty są przekazywane Afiliatom do sprzedaży.

Przeprowadzamy następujące testy: na obecność drobnoustrojów, NLEA (zgodności ze stwierdzeniami na etykiecie, w tym zawartości sodu), na obecność substancji niedozwolonych, rozpuszczalników, pestycydów, metali ciężkich, pod kątem zawartości witamin oraz ORAC.

*The description and process refers to Vemma factory in Arizona.

KIEROWNIK DZIAŁU BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

Yibing Wang

Yibing WangDoktor Medycyny

Jest on nie tylko głównym autorem receptury produktów i ekspertem w dziedzinie ich smaku, lecz także nadzoruje supernowoczesny zakład produkcyjny i źródła pozyskiwania surowców. Na każdym etapie produkcji jakość produktów formuły Vemma jest ściśle monitorowana, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja rodzina otrzymuje produkty najlepszej jakości na rynku.

OŚWIADCZENIA ZDROWOTNE

Przeczytaj o konkretnych oświadczeniach zdrowotnych w odniesieniu do określonych składników pokarmowych

Masz pytania?

Zapoznaj się z naszym Kompendium Wiedzy na
www.support.vemma.eu.